Αίτηση εγγραφής σε Ολοήμερο και Πρωινή Ζώνη

Αγαπητοί γονείς,

Σας στέλνουμε δήλωση για το ολοήμερο της σχολικής χρονιάς 2020-21. Όσοι γονείς θέλετε να γράψετε τα παιδιά σας στο ολοήμερο και την πρωινή ζώνη, να στείλετε τη δήλωση συμπληρωμένη μέχρι 29-5-2020. Η αποστολή να γίνει ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ και μόνο σε αυτό το μέιλ. 70dimath.oloimero@gmail.com

1) Να στέλνετε το αρχείο δίνοντας το ονοματεπώνυμο του παιδιού, αλλά και το τμήμα που θα φοιτήσει του χρόνου.

2) Να συμπληρώσετε τα στοιχεία των παιδιών σας βάζοντας σαν τμήμα φοίτησης το τμήμα που θα είναι στην επόμενη σχολική χρονιά. Γονείς με περισσότερα από ένα παιδιά στο σχολείο, τα δηλώνετε μαζί (σε μία δήλωση).

3) Παρακαλείστε να συμπληρώσετε τα στοιχεία επικοινωνίας, ώστε να υπάρχει τρόπος επικοινωνίας σε περίπτωση ανάγκης.

4) Να δηλώσετε όλους όσους ενδέχεται να παίρνουν το παιδί σας στο σχόλασμα.

5) Τα παιδιά που θα φεύγουν μόνα τους (μαθητές Ε και Στ της επόμενης χρονιάς) θα πρέπει να φέρουν υπογεγραμμένες υπεύθυνες δηλώσεις. Αυτό θα γίνει με την έναρξη της νέας σχολικής χρονιάς.

6) Όσοι γονείς δεν είστε σίγουροι για την ώρα αποχώρησης των παιδιών σας, καλό θα ήταν να δηλώνετε ως ώρα αποχώρησης τις 16:00, ώστε να μπορούν τα παιδιά σας να μένουν στο ολοήμερο, χωρίς να υπάρχει πρόβλημα.

Για να βρείτε την Αίτηση εγγραφής πατήστε ΔΗΛΩΣΗ ΓΙΑ ΟΛΟΗΜΕΡΟ

Σας ευχαριστούμε!!!