Σύλλογος Διδασκόντων

Σχολικό έτος: 2021-2022

 

Η επικοινωνία με την Διευθύντρια και τον Υποδιευθυντή του σχολείου γίνεται στο τηλέφωνο:   2109220534
ΦΡΑΝΤΖΗ ΑΝΤΙΟΠΗ ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ
ΧΑΡΙΤΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ/ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ
Η επικοινωνία εκπαιδευτικών με γονείς  για θέματα αγωγής και προόδου των μαθητών πραγματοποιείται την 1η εβδομάδα κάθε μήνα στο τηλέφωνο:  2109231641
Δάσκαλος / Καθηγητής Τμήμα / Μάθημα Ημέρα Ώρα
ΓΚΟΝΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ A1 Πέμπτη 12:00 – 12:30
ΑΡΙΣΤΕΙΔΟΥ ΑΝΝΑ Α2 Πέμπτη 12:30 – 13:00
ΧΟΥΔΑΛΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ Β1 Δευτέρα 10:00 – 10:30
ΠΛΑΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ Β2 Τρίτη 11:00 – 11:30
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ Γ1 Πέμπτη 10:40 – 11:25
ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Γ2 Τετάρτη 08:00 – 08:30
ΠΟΥΡΝΑΡΑ ΙΩΑΝΝΑ Δ1 Δευτέρα 12:35 – 13:15
ΗΛΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Δ2 Πέμπτη 11:55 – 12:35
ΤΕΡΖΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Ε1 Τετάρτη 11:40 – 12:25
ΧΩΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ε2 Τρίτη 10:00 – 10:30
ΣΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤ1 Δευτέρα 10:05 – 10:35
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΣΤ2 Τρίτη 12:35 – 13:15 *

έπειτα από ραντεβού στο goneis.iclassroom.gr

ΚΡΟΜΜΥΔΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΟΛΟΗΜΕΡΟ Δευτέρα 10:00 – 11:00
ΛΟΥΛΑΚΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΟΛΟΗΜΕΡΟ Πέμπτη 12:00 – 13:00
ΣΑΡΑΤΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΦΥΣΙΚΗ ΑΓΩΓΗ Τετάρτη 10:00 – 10:30
ΓΕΩΡΓΑΡΟΥΔΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΦΥΣΙΚΗ ΑΓΩΓΗ Τρίτη 09:30 – 10:00
ΒΙΔΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΑΓΩΓΗ Τετάρτη 09:30 – 10:00
ΔΕΜΕΡΤΖΗ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥΣΙΚΗ Τετάρτη 09:00 – 09:30
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ ΕΙΚΑΣΤΙΚΑ Τετάρτη 11:00 – 11:40
ΠΑΛΙΕΡΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ Τ.Π.Ε. Πέμπτη 10:45 – 11:30*

έπειτα από ραντεβού στο stefi.dimath[at]gmail.com

ΣΤΑΦΥΛΑΚΗ ΟΛΓΑ ΑΓΓΛΙΚΑ Παρασκευή 09:15 – 10:00
ΣΚΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΓΑΛΛΙΚΑ Τετάρτη 10:00 – 10:30
ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΡΑΛΛΗΛΗ ΣΤΗΡΙΞΗ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΟΛΓΑ ΠΑΡΑΛΛΗΛΗ ΣΤΗΡΙΞΗ
ΚΟΥΡΛΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ

Σχολικό έτος: 2020-2021

ΦΡΑΝΤΖΗ ΑΝΤΙΟΠΗ ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ
ΧΑΡΙΤΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ/ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ
ΧΟΥΔΑΛΑΚΗ ΚΟΡΙΝΑ A1
ΠΛΑΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ Α2
ΑΡΙΣΤΕΙΔΟΥ ΑΝΝΑ Β1
ΓΚΟΝΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ Β2
ΠΟΥΡΝΑΡΑ ΙΩΑΝΝΑ Γ1
ΗΛΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Γ2
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ Δ1
ΤΕΡΖΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Δ2
ΣΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε1
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ Ε2
ΚΑΤΣΙΚΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤ1
ΧΩΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤ2
ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΟΛΟΗΜΕΡΟ
ΛΟΥΛΑΚΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΟΛΟΗΜΕΡΟ
ΓΙΑΠΡΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΟΛΟΗΜΕΡΟ
ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΟΛΟΗΜΕΡΟ
ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΙΚΑΣΤΙΚΩΝ
ΒΙΔΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ ΘΕΑΤΡΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΔΕΜΕΡΤΖΗ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥΣΙΚΗΣ
ΣΤΑΦΥΛΑΚΗ ΟΛΓΑ ΑΓΓΛΙΚΩΝ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΑΝΗ ΑΓΓΛΙΚΩΝ
ΣΚΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΡΟΥΛΑ ΓΑΛΛΙΚΩΝ
ΠΑΛΙΕΡΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ Τ.Π.Ε.
ΣΑΡΑΤΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΑΓΓΕΛΟΥ ΕΥΑ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΑΘΗΝΑ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΜΙΧΑΗΛ ΦΟΙΒΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ
ΛΥΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΟΣ
ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΡΑΛΛΗΛΗ ΣΤΗΡΙΞΗ
ΚΑΡΠΕΤΑ ΧΑΡΟΥΛΑ ΠΑΡΑΛΛΗΛΗ ΣΤΗΡΙΞΗ
ΚΟΚΟΡΗ ΕΛΕΝΗ ΠΑΡΑΛΛΗΛΗ ΣΤΗΡΙΞΗ
ΛΕΩΝΙΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΡΑΛΛΗΛΗ ΣΤΗΡΙΞΗ

Σχολικό έτος: 2018-2019

ΦΡΑΝΤΖΗ ΑΝΤΙΟΠΗ  ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ
ΧΑΡΙΤΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ/ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ
ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΗ ΜΑΙΡΗ  A1
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ  Α2
ΑΡΙΣΤΕΙΔΟΥ ΑΝΝΑ  Β1
ΠΟΥΡΝΑΡΑ ΙΩΑΝΝΑ  Β2
ΠΛΑΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ  Γ1
ΨΩΜΑ ΜΑΡΙΑ  Γ2
ΧΩΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  Δ1
ΓΚΟΝΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ  Δ2
ΗΛΙΑ ΝΑΓΙΑ  Ε1
ΣΙΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  Ε2
ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΚΩΣΤΑΣ  ΣΤ1
ΚΑΤΣΙΚΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΣΤ2
ΤΕΡΖΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΟΛΟΗΜΕΡΟ
ΧΑΤΖΑΡΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΟΛΟΗΜΕΡΟ
ΚΥΡΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΙΝΑ ΕΙΚΑΣΤΙΚΩΝ
ΒΙΔΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ ΘΕΑΤΡΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΔΕΜΕΡΤΖΗ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥΣΙΚΗΣ
ΠΑΝΤΑΖΗ ΕΙΡΗΝΗ ΑΓΓΛΙΚΩΝ
ΣΚΟΥΡΑ ΚΑΛΛΙΡΟΗ ΑΓΓΛΙΚΩΝ
ΣΚΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΡΟΥΛΑ ΓΑΛΛΙΚΩΝ
ΚΑΝΑΤΣΟΥΛΗ ΜΑΡΙΝΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ
ΠΑΛΙΕΡΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ Τ.Π.Ε.
ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΣΑΡΑΤΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ