Ευχές για το Πάσχα!

Αγαπητοί γονείς, αγαπημένα παιδιά

Φέτος δεν μπορέσαμε να πούμε τις ευχές μας από κοντά! Θα περάσουμε διαφορετικές διακοπές, αλλιώτικη Μεγάλη Εβδομάδα και Ανάσταση!

Αυτές τις μέρες, επόμενο είναι να σας αφήσουμε λίγο ήσυχους και ήσυχες από τα μέιλ και τις αναρτήσεις μας. Προετοιμαζόμαστε, όμως, να επανέλθουμε με νέες προτάσεις και περισσότερη οργάνωση μετά το Πάσχα!

Στο σάιτ του σχολείου δημιουργήσαμε καινούριο φάκελο με τίτλο ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΜΑΘΗΤΩΝ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΕΝΟΥΜΕ ΣΠΙΤΙ. Εκεί, προγραμματίζουμε να ανεβάσουμε διάφορες εργασίες που έχουμε πάρει το διάστημα της εξ αποστάσεως εκπαίδευσής μας. Ελπίζουμε να τις απολαύσετε!

Να περάσετε όμορφα με τους αγαπημένους σας!! Μπορεί να είμαστε μακριά, αλλά οι καρδιές και οι ευχές όλων μας είναι συνδεδεμένες με την ελπίδα της καλής μας αντάμωσης.

Πολλές ευχές

Αντιόπη Φραντζή